• MÜVEKKİL ÖNCELİKLİ SONUÇ ODAKLIYIZ
    MÜVEKKİLLERİMİZE GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERİYORUZ
    MÜVEKKİLLERİMİZİ DİNLİYOR İSTEKLERİNİ BİLİYORUZ

Gülşah Şentuğ

Ofis Asistanı

AVUKATLARIMIZA GERİ DÖNÜN

1984 yılında Seyhan’da doğan Gülşah Şentuğ lise öğrenimini Adana Çukurova Elektrik Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Türk Telekom Bilgi İşlem Servisi’nde iş hayatına başlamıştır. Üniversite eğitimini 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu’nu tamamlayıp yönetici asistanı olarak Akkaş Hukuk Bürosu’nda çalışmaya başlamıştır.

Çalışma süresi içerisinde eğitimi ve görev tanımı gereği büromuz avukatları ile yakın bir çalışma disiplinine sahip olan Gülşah Hanım, kendisinden beklenen dikkat ve ihtimam ile çalışmalarını yürütmektedir. Her başarılı hukuk bürosunun çalışmalarında dikkatli ve özenli bir yönetici asistanı bulunması gerektiği düşüncesiyle kendisini müvekkillerimize sevdirmiştir. İlk defa büromuza gelen veya bizleri arayan müvekkil adaylarımıza gösterdiği sempatikliği ve candan tavırlarıyla büromuzun sağ koludur.

Gülşah Hanımın görevleri arasında; müvekkillerimize dava ve icra dosyaları hakkında gerekli bilgileri vermek, müvekkil cari hesaplarını tutmak, müvekkillerimize kaliteli hizmet vermek ve büromuzun iş hayatındaki başarılarını devam ettirmesi için, gerekli tedbirleri almak, müvekkilleri karşılamak ve ağırlamak, hukuk büromuz için satın alma faaliyetlerini organize etmek, büromuzda estetik ve dekorasyona dikkat etmek yer almaktadır.

Müvekkillerimizi Dinliyor, İsteklerini Biliyoruz