• TÜRK HUKUK DÜNYASINDA ÖNDE, İLERİDEYİZ
  • MÜVEKKİL ÖNCELİKLİ SONUÇ ODAKLIYIZ
  • MÜVEKKİLLERİMİZE GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERİYORUZ
  • EN ETKİN ÇÖZÜM YOLLARINI BULUYORUZ
  • MÜVEKKİLLERİMİZİ DİNLİYOR İSTEKLERİNİ BİLİYORUZ

İSTANBUL'DA FAALİYET GÖSTEREN AKKAŞ HUKUK BÜROSU, ÇEYREK ASIRLIK HUKUKİ TECRÜBESİ VE BAŞARILARIYLA 1992 YILINDAN BERİ İSTANBUL, ATAŞEHİR’DE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR. AVUKATLARIMIZ HUKUKİ TECRÜBELERİNİ VE ÇÖZÜM BULMA YETENEKLERİNİ BİRLEŞTİREREK DAHA ÇOK ÇALIŞMANIN HUKUK BÜROMUZU VE MÜVEKKİLLERİMİZİ DAHA DA İLERİYE GÖTÜRECEĞİNİN BİLİNCİNDEDİRLER. İSTANBUL BAROSU ’NA KAYITLI ARABULUCU AVUKAT SELÇUK AKKAŞ TARAFINDAN KURULAN AKKAŞ HUKUK BÜROSU AVUKATLARI, MÜVEKKİLLERLE BİREBİR GÖRÜŞEREK 25 YILLIK TECRÜBELERİ İLE EN ETKİN ÇÖZÜM YOLLARINI BULURLAR.

Hukuk Büromuzda çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanırlar. Hukuk büromuz, birlikte çalıştığı diğer illerdeki hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerin Türkiye’nin her tarafındaki avukat ihtiyacına cevap verebilmektedir. Avukatlarımız; başta Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, İcra Avukatı, İnşaat Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Kentsel Dönüşüm Avukatı, Kira Hukuku Avukatı, Marka Avukatı, Miras Avukatı, Patent Avukatı, Sağlık Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Tüketici Hakları Avukatı olmak üzere müvekkillerimizi temsil etmekte Ticaret ve Şirketler Avukatı kadrosu ile şirket kuruluş ve Sözleşmeler Hukuku Avukatı kadrosu ile sözleşme hazırlanması hizmetleri vermektedirler.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Akkaş Hukuk & Avukatlık Bürosu aşağıda yer alan hukuki konularda müvekkillerine hizmet vermektedir.
Avukatlarımızın tecrübesi
hemen fark EDİLİR
Hukuk Büromuzda çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanır ve müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için alternatifler sunarlar.

25 yıllık tecrübe ile;

Çeyrek asırlık hukuki tecrübemiz ve başarılarımızla 1992 yılından beri İstanbul, Ataşehir’de çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hukuk Büromuzda çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanır ve müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için alternatifler sunarlar.

Vizyonumuz

Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar. Akkaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu olarak bizim de yaptığımız veya yapmaya çalıştığımız budur. Biz Akkaş Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin sorunlarını ve bu sorunlarına çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz. Müvekkillerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de müvekkil ve müşterilerimiz, Akkaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu olarak yanlarında olduğumuzu, yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu biliyorlar.

İstanbul’un seçkin hukuk büroları arasında yer alan Akkaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu, gerek kendi ve gerekse birlikte çalıştığı diğer hukuk büroları hukukçu, marka ve patent vekilleriyle, aralarında ticaret hukuku, şirketler hukuku, marka, patent ve tasarım tescili ve bunlarla ilgi diğer hukuki sorunların da içinde bulunduğu 20 hukuk dalında müvekkil hizmet vermektedir. Büromuzun müvekkilleri arasında Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketleri, bankaları, finans kurumları ile özel şahıs şirketleri yer almaktadır. Akkaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu’nun avukat, marka ve patent vekilleri büromuz müvekkil ve müşterini gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki işlerde temsil etmektedirler. Müvekkillerimizle olan çalışmalarımızda, müvekkil çıkarlarını ilk ve vazgeçilmez bir unsur olarak gördüğümüz için, müvekkillerimiz büromuz hukukçularının hukuki deneyim ve kararlarına, onların getirdiği çözüm önerilerine tam olarak güvenmekte ve destek vermektedirler.

İstanbul’un lider hukuk ve avukatlık büroları arasında yer alan Akkaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu, gerek yerli ve gerekse yabancı bir çok şirketin güvenini kazanmış ve onların işlerini yürüten avukatlık bürosu haline gelmiştir.

Türk Hukuk Dünyasında Önde, İlerideyiz