• MÜVEKKİLLERİMİZE GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERİYORUZ
    MÜVEKKİL ÖNCELİKLİ SONUÇ ODAKLIYIZ
    MÜVEKKİLLERİMİZİ DİNLİYOR İSTEKLERİNİ BİLİYORUZ

Hakkımızda

Akkaş Hukuk ve Avukatlık bürosu; ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş hukuku, kira ve gayrimenkul hukuku, miras hukuku, boşanma hukuku, anlaşmalı boşanma, tanıma ve tenfiz, tazminat ve nafaka, icra ve iflas hukuku, marka hükümsüzlük ve ceza davaları, marka & tasarım başvuru ve tescili alanlarında Türk ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir.

Akkaş Hukuk Bürosu avukatlarının yurtdışı tecrübeleri hemen fark edilir

Hukuk Büromuzda çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç alınabilecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanır ve müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için, alternatif çözüm yolları sunarlar.

Akkaş Hukuk Bürosu hizmetlerini uygun fiyata sunabilmektedir

İstanbul’un tecrübeli ve dinamik avukatları arasında yer alan büromuz dava ve icra avukatları, verdikleri bu hizmetleri müvekkil ve müşterimize uygun ücretlerle sunabilmektedirler. Büromuz; bünyesindeki avukatlar veya birlikte çalıştığı diğer illerdeki hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerin Türkiye’nin her tarafındaki avukat ihtiyacına cevap verebilmektedir. Böylelikle, hukuk büromuz bugün yüzlerce şahıs ve şirketlerin her türlü hukuki ve avukatlık ihtiyaçlarına cevap veren İstanbul’un saygın hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir.

Akkaş Hukuk Bürosu’nun Şirketler Hukuku Bölümü avukatları, Türk ve yabancı şirketlerinin danışmanlığını yapmakla kalmayıp, karar verilen projelerin hukuki alt yapısını oluşturmak, Türk ve yabancı müvekkillerimiz için şirket kurmak, yabancı şirketlerin Türkiye Şubelerini açmak, bunlar için gerekli başvuru ve sözleşmeleri yapmak ve gerekli diğer hukuki işlemleri tamamlamakla A’dan-Z’ye hizmet vermektedirler.

İstanbul’un lider hukuk ve avukatlık büroları arasında yer alan Akkaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu, gerek yerli ve gerekse yabancı bir çok şirketin güvenini kazanmış ve onların işlerini yürüten avukatlık bürosu haline gelmiştir.

Müvekkillerimize Gerekli İlgiyi Gösteriyoruz